| AndyKeith a întrebat:

Salutare, am o problema mare de tot. Acum 2 saptamani eu impreuna cu prietena mea, ca de obicei, eram la mine acasa si ne "prosteam ", suntem de o perioada destul de lunga impreuna deja, dar ca sa trec la subiect. Am incercat primul nostru contact sexual, ea fiind virgina, a durut.o drept urmare nu am insistat am incercat sa o penetrez usor daca a intrat un cm e mult, ea e virgina in continuare. Acum vine problema saptamana trecuta, dupa 5 zile de la acel eveniment, undeva prin 29 august trebuia sa ii vina menstruatia, acum e 5 septembrie si menstruatia tot intarzie ea este foarte ingrijorata ca ar putea fi insarcinata eu de asemenea dar ma gandesc ca nu are cum din moment ce e inca virgina mentionez ca nu am folosit prezervativ dar nici nu m.am terminat inauntrul, practic nici nu aveam cum din moment ce a intrat cam un cm. Astept un raspuns serios, nu stiu ce sa cred. Va rog sa ma ajutati cu pareri. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| SAARA a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergeti la un ginecolog, dar daca nu vreti sa afle parintii, puteti cumpara cateva teste de sarcina pe care prietena ta sa le faca si apoi daca e insarcinata (care este 1%probabil din ce am citit) trebuie sa le spuneti parintilor!

2 răspunsuri:
| Elenamiki a răspuns:

Pai daca spui ca este virgina nu are cum sa fie insarcinata in primul rand in al doilea poate nu ii vine menstruatia din cauza ca ai incercat sa o penetrezi si i s-a dereglat putin asa e la inceput big grin ca sa fiti siguri cumparati un test de sarcina e 9 lei 10... daca nu are greturi ameteli... alte sitome nu este si mai ales daca nu ti-ai dat drumu in ea nu are cum puppy dog eyes relaxativa faceti un test de sarcina happy si sa calculeze 21 de zile de cand i-a venit ultima datawinking

| AndyKeith explică (pentru Elenamiki):

Nu are nici un simptom specific sarcinii. doar aceasta intarziere a menstruatiei... au trecut 4 5 zile deja...