| NoGooD a întrebat:

Salutare. Am si eu cateva monezi vechi din Romania, Italia, Israel, Germania, Rusia (una din 1900, alta gaurita cum era pe atunci din 1906 si restul sunt mai noi din 1967 incoace).

Daca ati sti cumva pe unde as putea sa le vand sau cam cat ar costa sau daca e cineva interesat, il rog sa imi lase un mesaj aici.

Va multumesc. O zi buna!

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,cauta pe google, o sa gasesti! sunt multi care cumpara asa ceva

| NoGooD explică (pentru AlinaaAli):

Am cautat... Dar nu am gasit nimic folositor! De aceea am si postat aici happy