| creatza345 a întrebat:

am si eu nevoie de niste mesaje rau rime de la revedere ( gen : doua mere, doua pere, te sarut, la revedere!) Dar nu vreau de despartire sau de tristete, sa vie si un pic amuzante! dau mega vot si super extraa fuda! plz help me :*

Răspuns Câştigător
| Th3RiP a răspuns:

In rime nu stiu dar sper sa iti foloseascawinking

-Ce prezenta! Ce inteligenta! Cat farmec! Si ce ochi frumosi! Dar am vorbit destul despre mine! Tu ce mai faci?
-DuC GuNoiu` happy Te laS unDevA?
-10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto de tine

| katomika a răspuns (pentru Th3RiP):

Tu ai compus asta? e super tare