| Constantin12345623 a întrebat:

Salutare,am si eu o intrebare.

As dori sa-mi maresc penisul, stie cineva ce as putea lua?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, daca ar exista vreun tratament sau crema minune, toti barbatii ar umbla cu ele pana la genunchi, din pacate nu exista asa ceva!
Pentru cei disperati exista operatia chirurgicala de marire, dar nu se poate marii decat cu 2-3 cm.

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu exista pastile, creme sau alte tratamente minune pentru a-ti mari penisul. Multumeste-te cu ce ai si invata sa-l folosesti cum trebuie happy

| CuriousStuff a răspuns:

Ai putea sa-ti iei gandul.
Sau depinde de varsta, daca inca nu ai facut 18-19 ani poate mai creste putin, daca ai trecut de 19-20 atata ramane, eventual mai scade (daca te ingrasi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există niciun remediu-natural de mărire al penisului.