| Eu93949 a întrebat:

Cum as putea sa imi maresc penisul?
Idei de exercitii?

Răspuns Câştigător
| andreimugurel a răspuns:

2 genolfeziuni 56 de flotari si 4 labe de urs

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai spus si acum cateva ore, in mesajul precedent, sa nu-ti faci griji, ca la 14 ani faci doar pipi cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Știi tu? =)

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca ai reusi printrun mirocol sa te nasti din nou. In momentul de fata, nu exista metode viabile/valabile de marire a penisului, asadar practic este imposibil. Se poate mari cu circa 2-3 cm printr-o operatie de taiere a ligamentelor care sustin penisul atasat de corp. insa este o operatie extrem de riscanta (se face doar pe baza semnaturii ca iti asumi riscul de a ramane impotent pe viata) si costa si... o mica avere. Multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand spui adevarul? Acum in aceasta intrebare? sau ai facut-o data trecuta :
acum 12 ore | Eu93949 a întrebat:
Salut!
Eu am 14 ani si penisul de 17cm. Este o marime normala?
Si ai mai si premiat singurul raspuns eronat. rolling on the floor rolling on the floor

| Andreeush a răspuns:

Doar chirurgical, nu există nici o altă metodă de mărire.

| Hammurabi a răspuns:

Câte 10 flotări în penis și cu mîinile la spate din două în două ore.

| Donsavas a răspuns:

Ai probleme hormonale? Daca nu, nu ai ce sa faci.

| Plato a răspuns:

Nu exista asa ceva.
UNICA modalitate e operatia. Niciun gel, nicio pastila, niciun exercitiu.

| Sindbad a răspuns:

Folosindu-l cat mai des

| IAR a răspuns:

Nu ai cum sa-ti maresti penisul dar stai linistit ca el o sa mai creasca ca banuiesc ca nu ai mai mult de 14 ani.