| demon1988 a întrebat:

as dori sa imi maresc penisul cum as putea face asta sau daca este posibil dar fara aparate pastile creme etc. pe cale naturala as incerca daca ar fi posibil.

Răspuns Câştigător
| Eduard2655 a răspuns:

Da este posibil o marire a penisului natural prin asa zisul "masaj"
Deci iei penisul in mana (stare fleasca) si incepi sa il masezi cu degetele de la ambele maini.Acest masaj il poti repeta cam de cate ori vrei.
Mai poti incerca si asa zisa intindere, iei penisul in stare fleasca si il intinzi usor in dreapta, stanga, si sus pe rand.Prima data cand intinzi tii penisul intins usor 15 sec intr-o parte fara sa il lasi si tot asa.(ai grija nu trage prea tare ca acest antrenament poate provoca leziuni).In aproximativ doua luni poti ajunge si la 3 cm in plus fata de cat aveai.
Bafta. Funda?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am auzit ca daca cu un prosop dupa dus il atingi ar creste dar nu stiu daca e real https://www.scribd.com/......a-Erectiei

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate nu este posibil asa ceva. Dimensiunea penisului este de natura genetica asa cum a fost inscris in ADN-ul tau, la fel cu marimea piciorului, culoarea ochilor, dimensiunea limbii sau urechilor.Toate metodele minune de marire a penisului sunt nascociri ale unor sarlatani care au unicul scop/motiv sa scoata bani de pe urma unor naivi. Cel care va inventa asa ceva te asigur ca va deveni rapid ultra cunoscut pe plan mondial si mai mult de atat MULTIMILIARDAR.Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai si sa compensezi anumitele lipsuri/neajunsuri prin alte mijloace sau fantezii sexuale. Multa sanatate.

| Petresan a răspuns:

As dori sa imi maresc penisul cum as putea face asta sau daca este posibil dar fara aparate pastile creme etc. pe cale naturala as incerca daca ar fi posibil.