| sinnz a întrebat:

Salutare. am si eu o problema sunt cautat de cativa pe telefonul mobil cu amenintari si as dori sami spune-ti o varianta ca sa le blochez numarul. Multumesc. ( apropo sunt pe Orange si am un telefon Lg GM 360 ).

Răspuns Câştigător
| diia29 a răspuns:

Suna la relatii cu clienti si spune sa blocheze numarul, iar daca te suna cu numar privat, poti sa anulezi apelurile private(dai la setari apeluri si gasesti acolo) sau sa le zici celor de la relatii cu clienti sa blocheze apelurile private happy
sarbatori fericite big grin

3 răspunsuri:
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Descarci ( cred ca ai android ) prin google play o aplicatie care iti blocheaza sms-urile si apelurile. happy

| JustRoxanne a răspuns:

Cel mai simplu: arunci cartela si iti cumperi alta!

| Bogdy12 a răspuns:

Ma babalau de ce iti anunti parintii si in cazul in care se mai intampla anunta politia ca asa am auzit ca a facut unu