| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare. Poti sa descarci de pe youtube pe telefonul mobil, daca da cum? apropo, am un telefon nu prea modern.Va rog ajutati-ma, mersi.

1 răspuns:
| kevincosty a răspuns:

Sigur ca da.
De pe youtube poti descarca cu foarte multe siteuri sau programe.Ca ex iti pot da Real Player sau ant add-on de la firefox.
Apoi nu faci decat sa le convertesti in 3GP sau formatul acceptat de telefonul tau prin TOTAL VIDEO CONVERTER. Cauta in casuta corespunzatoare ca sigur o sa gasesti un link de descarcare pentru acest program.