| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o problema,o persoana se conecteaza la internet cu ajutorul MB mei din telefon,afolosit o aplicatie in care doar a scris numarul meu de telefon, cum fac sa il blochez? nu e vorba de hospot mobil...

2 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

Inchide netul si raporteaza furtul de date catre operatorul tau de telefonie mobila.

| mistret25 a răspuns:

Daca eu as fi in locul tau i-as *** un pumn in gura de numai MB iar ramane in cap. Data viitoare cand face asta, iai telefonul si arunca-il pe geam si mai dai si o mama de bătaie si după spune-l lu' ma-sa sa tragă si ea o bătaie.