| DreamerChild a întrebat:

Am si eu un laptop Lenovo,nu stiu ce model e laughing Si cand il aprind, apare desktop-ul si cand incerc sa fac vreo miscare se blocheaza si se restarteaza singur. chiar si fara sa fac ceva. habar nu am ce are.Deci ce sa fac?

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Ce faci mergi si vezi de la placa de baza sau de la procesor, ventilator sa fie praf se mai intampla am avut si eu un prieten in asemenea situatie si la dat la curatat si ii merge big grin... sper sa te ajutewinking