| Cernea_Dragos_1996 a întrebat:

Am un laptop Toshiba l300 sattelite si de ceva timp cand incerc sa il aprind se incarca pana imi arata iconitele dupa desktop apoi se stinge sau se restarteaza... daca il deschid in safe mode merge dar nu pot folosi mare lucru? ce piesa este afectata? sau este softul?!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cand se booteaza windows-ul apasa iar f8 si dai mai jos la optiunea disable automatic shut down when sistem failure. Daca si asa se restarteaza, trebuie schimbat windows-ul

| Cernea_Dragos_1996 explică:

Nu se stinge la modu' shut down! ...se stinge ecranu laptopu' ramane pornit dar ecranu e negru sau alb....de ce?