| Alexandra_5262 a întrebat:

TPU! Numele meu este Alexandra. Am varsta de 19 ani si as dori raspunsul la urmatoarea intrebare acordata voua: Cat costa un piercing? (in ureche, in spranceana, in nas, in limba, in buza, in buric) Cat costa un tatuaj tribal, horror sau satanist? Ofer funda mareee!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tatuaj pe tot spatele e cam 210lei

| iNeedToScream a răspuns:

laughing Depinde de salon, dar in general manopera la un pierce e de 40 lei (asta daca iti duci tu pierce-ul). Cat despre tatuaj, nu conteaza daca e "satanist" sau "horror" ci marimea, color/alb negru, complexitate... si depinde de salon happy