| eualina23 a întrebat:

As dori sa stiu riscurile unui piercing in spranceana daca este dat acasa de mine/ o prietena. Si o intrebare: daca imi dau piercing in buza pot sa pun direct unul cerc sau trebuie neaparat cu tija? Multumesc

1 răspuns:
| Bonibon_7588 a răspuns:

Riscurile sunt sa se infecteze, am avut si eu si prietena mea, mie mi se umflase si se inrosise asa ca l-am dat jos dar prietenei mele i s-a infectat si a trebuit sa i-a antibiotice, sa puna comprese...etc.Nu e de joaca. Oricat de dezinfectat ar fi tot sunt riscuri, dar depinde si de organism acum. Sfatul meu e sa nu iti faci.