| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare ! Cand incerc sa ma conectez (prin wify) pe youtube la telefon , nu pot sa vad video-ul imi spune " Continut neacceptat " straight face , chiar nu stiu din ce cauza o fii , Sony ericsson txt pro ck15i - telefonul happy , ma puteti ajuta cumva ? sa pot vedea pe youtube.

1 răspuns:
| InutzZa a răspuns:

Poate trebuie sa iti instalezi Youbube-ul pe telefon, sau poate telefonul tau nu poate sa citeasca youtube-ul...nustiu..nu ma prea dumeresc eu la telefoane, mai ales ca nu stiu ce fel de telefon e al tau, adica nu stiu ce meniu are...etc.