| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare, mi-am cumparat cat de curand un telefon sony ericsson txt pro ck15i,, si am doua probleme la el. incepem cu prima happy, am Wifi la el, si imi merge netu la el. cand sunt conectat la internet...si problema e ca la mine nu merge sa vad un videoclip pe youtube straight face chiar nu stiu dc, pe alte site-uri ma lasa, dar cand dau click pe un video imi spune "Continut neacceptat ' ce sa fac, ca sa-mi mearga pe youtube? ce setari, a-2-a problema. este cu sunetu, se aude foarte incet, am dat volum maxim. chiar incet se aude, parca si melodiile cele de la el, se aude mai tare. Daca stiti ce si cum, va rog frumos sa ma ajutati, Multumesc! happy, desigur funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| AndruCriistina a răspuns:

Eu nu am Sony ericosn txt...'' dar am Samsung star si pur si simplu mie imi merge sa vad videoclipurile si se aude destul de tare. Poate problema la youtube este ca ecranul continutului este prea mic sau poate la rare videoclipe iti merge si la altele nu depinde de bytes. Ceea cu sunetul, pai du-te la vreau reparator de telefoane mobile si el ti-l va repara eu sunt sigura ca ai ceva la el de nu se aude tare.