| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare, mi-am cumparat cat de curand un telefon sony ericsson txt pro ck15i,, si am doua probleme la el. incepem cu prima happy, am Wifi la el, si imi merge netu la el. cand sunt conectat la internet...si problema e ca la mine nu merge sa vad un videoclip pe youtube straight face chiar nu stiu dc, pe alte site-uri ma lasa, dar cand dau click pe un video imi spune "Continut neacceptat ' ce sa fac, ca sa-mi mearga pe youtube? ce setari, a-2-a problema. este cu sunetu, se aude foarte incet, am dat volum maxim. chiar incet se aude, parca si melodiile cele de la el, se aude mai tare. Daca stiti ce si cum, va rog frumos sa ma ajutati, Multumesc! happy, desigur funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| 4n0nim a răspuns:

Stiu man ca si un coleg de al meu are nu stiu ce tel si nu ii merge sa vada videoclipuri si o zis ca nu are ce sa faca...
Deci din asta eu zic sa iti iei un tel mai bun happy daca iti permiti.
Incerci degeaba ca nu ii in stare telu sa redea videourile. Funda?

2 răspunsuri:
| 4n0nim a răspuns:

Pai nu e capabil sa vizioneze acel video probabil si cu sunetu n-ai ce sa-i faci funda?

| MaTrIx8378 explică (pentru 4n0nim):

Si tu acum. daca nu merge nici-un videoclip... n-are cum

| 4n0nim a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Stiu man ca si un coleg de al meu are nu stiu ce tel si nu ii merge sa vada videoclipuri si o zis ca nu are ce sa faca...
Deci din asta eu zic sa iti iei un tel mai bun happy daca iti permiti.
Incerci degeaba ca nu ii in stare telu sa redea videourile. Funda?