| ColorfulRainbow a întrebat:

Salutare.
Cei care va pricepeti la sport, am inceput sa fac de 1 saptamana si ceva aceste exercitii zilnic http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 insa nu stiu de ce dar mie mi se pare ca au crescut colaceii :|... poate e doar mintea mea, sau mi se pare, dar serios asa se vede :(.
Daca trag burta simt muschii, insa tot am acei colacei naspa :(.
Totusi sa continui cu aceste exercitii? Sau care sunt mai indicate?
Multumesc.

1 răspuns:
| Reew a răspuns:

Mie mi se par foarte bune aceste exercitii, fiindca stiu de la o prietena ca facea exercitii de genu asta, iar la inceput nu au dat roade dar pana la urma s-a cunoscut diferenta si trecuse doar o luna de cand tot le facea.