| TiTanS a întrebat:

Salutare, cum pot sa scap de alunitele de pe fata. Am fost la 2 dermatologi, primul a zis ca nu are cum sa le scoata air al doilea a zis ca imi raman cicatrici. Pana la urma am folosit otetul de mere, am scos cam vreo 5 alunite de pe corp cu metoda asta si am zis sa nu ma risc sa le scot si dupa fata......si a functionat dar au ramas mici pete albe. Acum as vrea sa le scot si dupa fata tot asa prin otet de mere dar sa gasesc o crema sa nu mai am acele pete albe...Multumesc

1 răspuns:
| ManiacuAMD a răspuns:

Vezi ca poti sa faci cancer daca faci ceva la ele treaba ta eu zic sa stai cuminte