| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am fost operat de alunite acum jumate de an si mi-au ramas cicatrici. As vrea sa aflu o crema ceva care m-ar putea ajuta sa scap de ele. mc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Incearca crema de galbenele
A trecut ceva timp totusi, poate ar fi trebuit sa incerci chiar atunci dupa operatie sa te dai cu o crema

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna
cel mai bine este sa mergi la dermatolog si sa discuti cu el aceasta problema, eu nu pot sa iti recomand nimic pentru ca, nu vreau sa risc sanatatea nimanui.
O zi buna.

Răspuns utilizator avertizat