| DeadManSoryn a întrebat:

Salutare,de cateva zile sunt pasionat de graffiti, tag-uri si desene pe tema asta.Stiti cumva cum sa evoluez? Sunt incepator deci as vrea ceva nu prea greu.Astept multe raspunsuri! Multumesc anticipat! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Doua sfaturi:
1. Exerseaza foarte mult pe foaie, nu te apuca sa dai pe pereti daca nu ai inca un stil propriu, sau daca vrei neaparat sa dai, da pe un perete pe care sa nu-l vada multa lumelaughing
2. Nu copia niciodata de pe net. Sunt site-uri gen graffiticreator, cei mai multi incepatori cred ca daca pot imita ce e pe acolo gata, sunt grafferi. Fa-ti propriul stil. Daca o sa copiezi o sa fi considerat un toy si nimeni n-o sa te respecte. Ai mult de munca, dar doar asa poti reusi. Noroc!