| Intrebari55 a întrebat:

De ce am mereu primul story de la o persoana anume? Am dat refresh la Instagram, am repornit Internetul, dar story-ul ei este mereu primul (ma refer la cele vizualizate deja). Nu am mesaje cu ea, doar o reacție de a mea la un story de al ei in trecut. Ceva răspunsuri?

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Instagram, Facebook și Whatsapp au probleme de ieri.

| Justme32 a răspuns:

E foarte simplu, ea te urmărește și automat pentru că ea te urmărește, insta tău va recepta story u ei pentru că așa e făcut insta, ca să agaţi și să fi agățat