| anonim_4396 a întrebat:

Salutare de ce fetele care imi da add in lista unele nu-mi da poza spun ca nu au in pc cred ca mint sunt urate si nu vor sa-mi dea sau care poate fi motivul?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ah uite ce mă enervează băieţii care cer poze.De ce să îţi dea ţie poze cu ea? Nici nu te cunoaşte.Nici eu nu dau poze persoanelor pe care nu le cunosc.Trebuie să te mulţumeşti cu un avatar sau hi5.

| fluturas a răspuns:

Nuuu

sunt multe care au patit tot felul de intamplari neplacute dupa ce au dat poze la necunoscuti, de exemplu cunosc o fata care a trimis poze cu ea la un baiat apoi s-a trezit ca este un hi5 cu pozele ei si ea habar nu avea de el big grin

deci fetele se cam tem sa trimita poze cu ele.

nici eu nu am mai trimis poze cu mine de foarte mult timp si e mai bine asa. cine doreste sa ma vada imi poate vizualiza hi5'u happy
si se poate sa nu aiba poze in pc, de ce nu? sau poate chiar se considera urate, desi nu prea cred...

| Malvina24 a răspuns:

Ah, crede-ma ca si baietii fac la fel! ii ziceam la unu sa-mi dea poza cu el si el niciodata nu avea! Trecusera cateva luni si imi tot promitea ca imi arata o poza dar mereu ''nu avea'' si intr-un final mi-a dat web-nu arata prea bine dar in fine asta e un alt subiect! dar nu cred ca motivul era asta(adica nu cred ca el se credea urat) si nu era urat pur si simpul nu era sa spun asa pe gustul meu! intelegi? deci nu neaparat, oricum nu cred ca o poza conteaza chiar asa mult! mai bine as avea prieteni urati pe mess, dar de treaba decat niste increzuti, etc care arata bine(parerea mea)

| shtephie a răspuns:

Pt ca noi fetele ne-am saturat de cum intra cineva pe mess ne ceara poza imediat!
Nici o fata nu e urata sa stii!
Mai schimbati si voi vorbele cand vb cu o fata ca sincer...ne plikty!
Nu conteaza frumusetea care-i in zadar, ci conteaza caracterul care-i foarte rar!

| hehehe a răspuns:

Pentru ca nici eu nu m'as simti in largul meu sa dau pze cu mine unui necunoscut happy

| TabooR a răspuns:

Pai si mie mi se intampla si stiu si de ce, le este rusine de tine probabil cred ca nu are sa-ti placa de ele...si man acum cum o arata nu le jicni spune-le ca nu esti genul lor...

| AlexBitza a răspuns:

Eu sunt baiat si cred ca e cea mai mare tampenie chestia asta. Daca e frumoasa vorbesti cu ea? si pana la urma nu stiu ce vrei sa spui prin,, urata'' toate fetele sunt frumoase dar fiecare in felul ei. Eu cred ca la o fata mai mult conteaza caraterul decat frumuseatea fizica. Cei de varsta mea or sa spuna ca e o tampenie ce am scris eu mia sus ...stiu dar asta sunt eu si asa cred (am 15 ani). Un sfat :nu mai enerva fetele cu chestii din astea mai bine converseaza cu ea afla mai multe despre ea. o sa-ti faci mai mutli prieteni/prietene asa decat daca le ceri poze.
O seara buna in continuare!

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai unele fete au avut experiente neplacute asa cum spunea si omidaaa si hai sa fim seriosi toti fac la fel: baga id'ul in lista dupa ce respectiva da add imediat le baga in seama:"buna?", "cf?"dupa care "de unde esti?":daca esti din aceeasi zona cu el perfeect mergem mai departe "cati ani ai?":esti de varsta la care ii convine si mai bine dupa care:o pozaaa(urmeaza alte intrebari de genul: "ai gagik?" sau "iesim maine?") adica acele fete care nici macar nu va cunosc este normal sa va refuze daca le luati asa brusc.de ce nu incepeti sa conversati sa vedeti ce gusturi si ce caractere aveti ca la un moment dat fata respectiva sa zica "wow tipul asta e chiar de treaba"
si in plus nici eu nu inteleg un lucru daca dau un hi5 unde am catva poze cu mine de ce mai trebuie sa dau poze? ca sa le tineti in klk?thinkinglaughing

| Aura a răspuns:

Posibil sa fie adevarat ceea ce spun ele. Dar sunt unele care nu vor sa fie,, stresate" ca sa zic asa. Daca mai dai peste astfel de persoane, cel mai bine ar fi sa le ignori.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza e ca se tem sa nu le pui pe internet, nu vor sa ajunga pe net pozele lor, si sa cri ca e curva sau cine stie ce, de aia dragule, scuze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nah acum pai sunt fete urate si baieti urati asa ca nu ii mai luati apararea ca va inselati

| arinadrosu a răspuns:

Pai poate intr-adevar nu au in pc poze si nu pentru ca sint urite, caci nici o fata nu va recunoaste ca e urita si nici nu va vedea asta la dinsa...deci, te incearca sa vada daca vrei sa comunici cu ea in continuare, dinsa fiind incognito sau pur si simplu matusa lene e cam mare si o domina pe domnisoara