| acerr a întrebat:

De ce fetele grase si urate se cred prinetese?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu se simta prost in viata trag sperante

| Andreeush a răspuns:

Pentru că sunt și ele ființe umane și au dreptul să se considere cum vor.
Nu ar trebui să discriminezi pe cineva după aspectul fizic.

| Plato a răspuns:

Ce-i cu întrebarea asta de om distrus? Ti s-a urcat ștevia la cap?

| acerr explică (pentru Plato):

A nu,citisem un blog desprere fete, femei grase, si te pune pe spate, amuzant, adevarat... baieti care au fost in contact cu ele, gasesti pe net

| oglindasultanului a răspuns:

Ca asa le-au vorbit parintii oferindu-le multa mancare care tine loc de educatie.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dar unele pot fi! Eu nu, dar altele da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Esti fata din poza ta de profil?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Pai nu esti grasa deloc. Esti Pefecta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt tratate ca niste "printese" :) de destui pupincuristi, mai ales pe site-urile de socializare.

https://www.youtube.com/watch?v=riXeePIluCE&feature=share

| acerr explică (pentru anonim_4396):

Tulai,hahaaa posibil

| acerr explică (pentru anonim_4396):

Vezi,vorbeam ininte de mancare sanatoasa,multi copii mici sunt obezi, vor creste si vor manca tot mai mult, fast food, cipsuri, dulciuri multe nu e voie

| PeggyRock a răspuns:

Ha, ha. Asta-i o întrebare retorică? Poate pentru că asta este percepția: grasă și frumoasă. Pentru că știm că frumusețea nu constă neapărat în aspectul fizic. Lăsând gluma la o parte, trebuie să te interesezi de cum arăți, și, dacă nu sunt probleme medicale, poți încerca să faci ceva pentru tine.