| Com3 a întrebat:

Salutare.
De ceva timp am inceput să vorbesc cu o fată, mi se parea ca merge din ce in ce mai bine, de fiecare data venea cu mine pe afara, sau in oraș, la suc.
Mereu mă imbratiseaza, si cand ne,, jucam cu mainile,, ajungem să ne tinem de mana, ne uitam unul la altul si zambim.
Azi cand a plecat acasa, m-a imbratisat si m-a pupat pe obraz.
Dupa aceea, am mai vorbit putin prin mesaje, urmand sa-mi spuna ca o prietena de ai ei ma place, si ca ar trebuii sa-i dau o sansa.
De ce a spus lucrul asta? Puteam sa jur ca si ea ma place.
N-am fost niciodata atat de confuz.laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te vede doar ca cel mai bun prieten. Mai am eu o fata in clasa care imbratiseaza un baiat, il pupa(pe obraz) si ii pune mana in zona posterioara, dar ea zice ca el nu e mai mult decat un prieten.

| TipToeThroughTheWindow a răspuns:

Te vrea la asternut!

| BibiV2001 a răspuns:

Pai probabil a vrut doar sa iti atraga atentia cu prietena ei, dandu-se pe langa tine happy