| AlexFTW3 a întrebat:

Salutare!
De curand m-am gandit sa incep sa fac exerciti sa imi formez muschi.dar nu prea stiu cum, sunt unpic slab si as vrea sa stiu si cum as putea sa ma ingras unpic dar sa nu pun grasime pe mine adica sa transform tot ce mananc in masa musculara nu in grasime. Dar nici nu vreau sa iau protenine sau alte prosti...din cauza ca am colegi de clasa care sunt mult mai facuti ca mine si vreau ca in clasa a9a sa intru ceva mai facut
Mentionez ca am
1, 78 aproape 1, 80
si am vreo 70kg sau 60 ceva pe acolobig grin

1 răspuns:
| esteffy a răspuns:

Buna....intra pe youtube si acolo vei gasi tot ce ai nevoie! Bafta!