| Princess_7414 a întrebat:

Salutare.De curand, mi-am bagat internetul pe mobil(Huawei U8500 cu android) de la vodafone. Butonez ce butonez, las o aplicatie deschisa, si pornesc si traficul de date.Asta se intampla seara pe la 22. Iar dimineata cand m-am trezit la ora 8:30 m-am trezit cu cost de 11 euro. Vreau sa stiu si eu o cauza(eu cred ca de la traficul de date)si cum as putea sa remediez.

! MENTIONEZ CA NU MI-A CONSUMAT NICIUN MB!

1 răspuns:
| RazyCrazy a răspuns:

Astia de la Vdf sunt cam tampiti... am avut si eu probleme cu ei. Du-te la reprezentanta sa rezolvi ca altfel nu poti sau poti astepta pana luna viitoare cand iti intra minutele, poate nu era activata inco oferta