| SorinTudor a întrebat:

Salutare!
De vreun an aproape mi-am facut cont pe karaokeparty.com, mai are cineva cont sa ne jucam acolo?

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Si in ce consta acest site?

| SorinTudor explică (pentru thewomaninwhite):

Pai karaoke... sunt mai multe melodii acolo precum: My heart will go on, Imposible, skyfall... ma rog sunt foarte multe acolo si iti da versurile si trebuie sa canti pe note cu cat ai mai multe note atinse cu atat ai scor mai mare si poti selecta acolo cum vrei cu Vocale sau fara la vocale faci playback iar la instrumental ai coloana sonora si tu canti pe notele respectivei piese.

| thewomaninwhite a răspuns:

Ce tare!

| paul345 a răspuns:

Am eu cont.Sunt foarte bun la karaoke

| SorinTudor explică (pentru paul345):

Sa imi dai cerere de prietenie pe numele deKagoN sa te fac un karaoke intr-o zi happy