| Rivulette a întrebat:

Salutare, din nou!

Am venit in aceasta dimineata cu o intrebare : http://www.tpu.ro/......lema-este/
Subiectul este acelasi si acum. Am incercat toate metodele de mai sus, dar nu au avut efect. Nu ma pot face auzit (tipa foarte tare, iar eu nici nu ma gandesc sa fac asta). Avem un grup de facebook al clasei, ma gandeam sa scriu ceva acolo. Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Operetta4Lily a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa scrii ceva acolo.De exemplu:Care era tema la mate?, Cine vine in parc la ora?, Cine si-a facut tema la Engleza?, etc.