| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Buna!
Mai demult puneam aici intrebarea asta: http://www.tpu.ro/......e-urma-sa/ Tot referitor la subiectul de atunci, as avea nevoie de parerile baietilor. Voi, baieti, daca v-ati afla intr-un grup restrans de persoane necunoscute care ar fi motivul pentru care ati aborda o fata din grup? Ma gandesc ca se exclude de la inceput motivul conform caruia sunteti o fire prietenoasa, sociabila, pentru ca atunci ati fi putut intra in vorba cu toata lumea avand in vedere ca grupul are maxim 10 persoane.
Si inca o intrebare. credeti ca lucrurile se intampla pentru ca asa trebuie si ca totul se aranjeaza in cel din urma in viata fiecaruia?
Rog seriozitate!

1 răspuns:
| fuzzer a răspuns:

Multe lucruri se intampla cu un motiv anume, si inca mai cred in libertatea individului de a alege.

Eu personal, n-as avea mari motive sa abordez o fata, doar daca ma intereseaza, daca fata aceea are ceva care-mi starneste curiozitatea.