| soultaker a întrebat:

Salutare din nou TPU imi tot bat capul si nu imi vine nici o idee. vreau si eu o idee de cadou pentru iubita dar ceva mai special ceva nu stiu reprezentativ ceva special si frumos ceva care sa exprime ce simt pentru ea astept cat mai multe raspunsuri si idei va multumesc frumos dau si fundita happy happy va rog cat mai multe idei ....mai ales ca e si prima noastra intalnire happy vreau sa fie ceva frumos sa o impresioneze happy

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cumpara un buchet de trandafiri si in mijlocul lui insereaza unul artificial. Ataseaza o notita cu mesajul: "Te voi iubi pana se va ofili si ultimul trandafir."

| Demonull a răspuns:

Flori.eu nu as da banii pe ceva mai scump si daca e prima intalnire deci nu o cunosti prea bine ca atare nu stii ce ii place sice nu.In concluzie FLORI ca astea plac tuturor muierilor.bine am intalnit una caruia nu-i placeau florile, exceptii

| SolitarHacker a răspuns:

3 trandafiri 1 galebn 1 rosu si 1 alb cu siguranta o va da pe spate laughing)

| buburuza2007 a răspuns:

Iai o pernuta pe care sa scrie un mesaj frumos, gen "iti dau inima mea, ai grija ce faci cu ea" eu asa as face, si mesajul cam spune tot,

| SabinaB a răspuns:

Eu una la prima intalnire nu as vrea ca iubitul meu sa imi dea un cadou, ma multumesc doar cu o floare, un trandafir alb sau rosu.