| soultaker a întrebat:

Salutare din nou TPU happy imi tot bat capul si nu imi vine nici o idee. vreau si eu o idee de cadou pentru iubita dar ceva mai special ceva nu stiu reprezentativ ceva special si frumos ceva care sa exprime ce simt pentru ea astept cat mai multe raspunsuri si idei happy va multumesc frumos happy dau si fundita happy

5 răspunsuri:
| WhiteWolf7 a răspuns:

Fa in felul urmator: gandeste-te cum e ea, ce-i place, ce nu, ce planuri de viitor are, si dupa...fii spontan, ia in calcul orice idee prosteasca care iti vine, dezvolt-o si gandeste-te de ce ar merge, de ce nu. Daca ai facut deja asta si nu a mers, imi cer scuze ca nu te-am putut ajuta.

| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te gandesti la ce ii place ei si apoi sa faci in felul urmator:ia o fotografie cu voi doi, decupeaz-o in forma de inima si lipeste-o pe o foaie/carton roz sau rosu. In jurul fotografiei lipeste imagini cu lucruri care ii plac sau poze cu voi doi in momentele fericite. Apoi decupeaza foaia tot in forma de inima. Pune-o intr-un plic si trimite-o prin posta, ori suna la usa si las-o la prag impreuna cu un cadou, un lucru pe care il doreste, nu uita sa te semnezi pe plic, dupa ce ai sunat ascunde-te undeva ca sa vezi cum reactioneaza, daca-i place sau nu.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru IonescuOnutza1986):

Nu e neaparat sa se semneze, mai poate sa puna o poza mica cu ei doi pe plic si nu e nevoie de semnatura, iar ea ori o sa-si dea seama, ori va crede ca un psihopat ii urmareste si vrea sa-i omoare.

| IonescuOnutza1986 a răspuns (pentru WhiteWolf7):

Ma rog, dar s-ar simti mai induiosata vazand intr-un coltulet scris frumos numele sau semnatura lui, punand poza pe plic cine stie ce vor banui cei care trec pe-acolo, ramane doar intre ei doi, asa ar fi mai romantic ca sa nu zica x:Ia uite y ii face declaratii de dragoste lui z sau y e cu z, mai ales daca unele persoane nu stiu de relatia lor.

| Madutza2001 a răspuns:

Eu propun sa ii dai un cadou personalizat. ceva cu.voi doi, sau o perna inimioara!
Fundita?