| MissLove33 a întrebat:

Salutare dragii mei! Ma numesc Mihaela, as vrea sa stiu parerea voastra va place acest nume? Si ce porecle ati potrivi pentru el? Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| s3my a răspuns:

Ai un nume foarte frumos, cum sa nu -i placa cuiva. iar porecle... ca sa nu repet ce a zis deja 789... din punctul meu de vedere nu trebuie sa aiba neaparat legatura cu numele.

4 răspunsuri:
| eulliric99 a răspuns:

Buna.E un nume deosebit.Asa mi-ar fi placut sa ma cheme... Porecle; Mia, Mika. Miha sau ceva ce iti place, un apelativ dragut.

| radutiulian a răspuns:

Niaela

| 789456123 a răspuns:

Miki miha mili mikaela

| elllyyy a răspuns:

Buna eu cred ca numele de mihaela e super si asta nu pentru ca si pe mine ma cheama mihaela ci pentru ca ti se poate spune oricum... miky, ella, miha, mie mi se spune miky si miza alegeti si tu un apelativ care crezi ca iti place