| Florin2010282 a întrebat:

Salutare, e prima oara cand postez/pun o intrebare pe aici happy
Bun deci faza e ca eu sunt in Germania acum si pentru cei care au mai fost pe aici si care sunt, stiu cum sta treaba cu descarcatul melodiilor si filmelor ilegal..Eu ieri am descarcat 5 melodii de pe vidmate, care sunt sansele sa nu fiu amendat? Astept raspunsuri sigure, multumesc :')

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Rapsuns sigur nu am, dar daca nu vrei sa dai bani pe spotify si netlfix, ia macar un VPN decent si poti descarca ce vrei dupa.

| Furnicuta000 a răspuns:

Wow nu stiam ca poti fi amendat. Poate merge sa iti descarce cineva din Romania si sa iti trimita pe messenger, mail etc