| Marko556 a întrebat:

Salutare, ieri m-am întâlnit cu o fata de care îmi place mult și întâlnirea a decurs perfect, ne-am plimbat 3 ore, am discutat și pe final când ajung acasă îmi zice că s-a simțit bine dar i s-a părut ciudat ca am fost prea afectuos de la prima întâlnire, gen am imbratisat-o și am pupat-o pe frunte dar nu părea deloc afectata la întâlnire de chestia asta, voi ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| AlexValentinn a răspuns:

Pai da, mi se pare intr-un fel normal ce a zis, bine aia cu imbratisarea nu mi se pare deplasat chiar daca a fost prima intalnire dar pupatul pe frunte la prima intalnire da, asta denota o vulnerabilitate din partea ta si posibil un atasament prematur adica daca esti prea afectuos din prima inseamna ca iti lipseste afectiunea sau vrei sa grabesti lucrurile, ceea ce ea poate nu vrea, poate vrea sa luati lucrurile pas cu pas nu din prima cu pupaturi si etc, dar asta e in cazul ei, poate altor fete le place sa faci asta, gandeste-te ca sunt fete care trec la actul sexual de la prima intalnire, deci chestia asta daca e deplasat sau nu depinde de cum e fata cu care te-ai intalnit, dar depinde si de tine, tu faci lucrurile astea fortat atunci nu le mai fa ca nu are sens, dar daca le faci ca asa simti este ok dar ai putea totusi sa iei lucrurile pas cu pas ca nu toate fetele sunt grabite.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E cam mult, și eu sunt ca ea, nu suport să-mi pătrunzi în perimetru când nu te cunosc. Și eu la fel când am ieșit cu-n tip vine să mă ia în brate și eram nuuu, don t touch me laughing) nu suport apropieri de genu cu străini, mi se par false și fără sens

| sierra1 a răspuns:

"gen am imbratisat-o și am pupat-o pe frunte...voi ce ziceți? "

noi credem că ai fost prea PUȚIN afectuos

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce să zicem? Ai programat întâlnirea următoare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă ea așa zice înseamnă că așa este, în opinia ei. Normal că nuna comentat in timpul întâlnirii, că era de prost gust. Practic rezumă-te la îmbrățișări pentru incă vreo 2-3 întâlniri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea e că nu a îndrăznit să-ți spună asta la întâlnire, în timp ce era cu tine, și când a ajuns acasă și și-a adunat gândurile și a făcut o evaluare a cum a decurs întâlnirea voastră, și-a dat seama de asta și a decis să ți-o spună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea pretențioasa.laughing mai da o naiba. E frumos ce ai făcut. Hai ca unele chiar ma enervează. Dacă o ardeai in BMW ii placea

| Anonimgirltpu a răspuns:

Daca ei i s-a parut ca ai fost prea afectuos, nu conteaza ce credem noi. Indiferent ce credem noi, tu trebuie sa tii cont de ce ti-a spus ea. La a doua intalnire fii mai putin afectuos si asa vazand ca acorzi atentie la ce spune, poate o sa se aproprie ea mai mult de tine.