| djyulis a întrebat:

Salutare imi puteti da niste idei de nume pentru un post de radio online. Vreau sa fie idei simple si unice gen cum au fost pentru radiourile mari, radio contact, europa fm,. Radioul va difuza orice gen de muzica mai putin manele si populara. Pentru cel care imi gaseste un nume bun si unic ofer 3 euro paypal sau un cod de reincarcare in orice retea in valoare de 4 euro.

2 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

WeeK FM
Radio Free
Radio SunShine
Young FM
Radio Fun

Cam la astea m-am gandit eu... sper ca te-am ajutat cu ceva...

| djyulis explică (pentru Memories):

Mersi mult dar nu prea ma incanta aceste nume.