| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, in curand urmează sa fac niste poze pentru insta, însă as vrea ca de data asta sa fac poze intr-un loc mai special, ma gandeam sa fac la niste vagoane părăsite sau ceva de genu, astept niște sugestii din partea voastră. Eu sunt din Brașov, dar poze la monumente și altele am tot făcut, poate aveți voi niște idei de fotografi mai pricepuți. Ofer fundă.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Preferabil poze din natura, fiindca ai atata frumusete in Brasov, care merita imprimata in poze.
Evita monumentele si chestiile degradate (case vechi, vagoane ruginite, porti daramate, saracie, chestii triste sau deprimante), fiindca produc mila si unora repulsie, oamneii ajungand sa-ti evite pozele.

| darrio2007 a răspuns:

Urcă pe Tâmpa si iti faci acolo cu panorama orasului.