| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, in ultima vreme se intampla chestii paranormale, intr-o noapte s-a aprins laptopul singur stand pe masa, sa apasat butonul de volum al tabletei danduse incet eu fiind in bucatarie ascultand muzica in casa, s-a inchis singura usa, se aude de parca cineva vorveste, imi vin notificari intruna si apoi ele singure dispar. Mam trezit intr-o dimineata cu televizorul spart si apasat pe ecran si mai erau zgaraieturi pe perete, cum credeti, sunt ceva suflete de pe lumea de dincolo sau sunt doar niste halucinatii?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Daca nu ai halucinații și e real tot ce se petrece e foarte probabil sa ai un demon in casa.
Ideal ar fi sa filmezi toate fenomele stranii despre care zici și să vorbești cu un specialist in paranormal sau sa solicit ajutorul unui preot exorcist.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Ce rău îți face un demon?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ce se intampla daca nu dormi noaptea, ajungi sa ai halucinatii de la creierasul foarte obosit.
Spune-le parintilor si vor avea ei grija sa te culce de la ora 9, ca sa nu mai ai vedenii, de la oboseala.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Televizorul spart e cam mult. Citește pe Wikipedia despre poltergeist.

| timidu89 a răspuns:

Tu cred ca ai vedenii sau halucinatii, nu exista demonii sau fantome. Eu nu am vazut asa ceva inca si mi s-au intamplat multewinking Sa nu ai probleme de competenta psihiatrului, poate e doar in capul tau, nu mai faci diferenta dintre real si ireal

| anonim_4396 explică (pentru timidu89):

YESSSSS, televizorul nu e spart, am baut pastile de calmare si totul e bine, peretii nu mai sunt zgariati, va multumesc mult, chiar m-ati ajutat!

Răspuns utilizator avertizat