| Hangover a întrebat:

Jessus, voi ati avut tupeul sa va uitati la ilmul Wrong Turn? Primul film. Nu ma >tinestraight face... Cati dintre voi l-ati vazut? Impresii? Funda happy

6 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Bunăă.
Am văzut toate părțile thinking
E tarelove struck
Adică, e genul meu de filme horror.
Nu mă pasionează filmele cu fantome sau alte chestii paranormale, deloc.

Îmi plac filmele horror combinate cu puțină acțiune/aventură.
D-astea cu capete tăiate/organe pe afară și alte de genulaughing))

Ca '' Halloween ''; '' Friday the 13th '', și alteleee cu monștrii cu drujbă/topoare laughing

Uită-te, e chiar fain:d

| Liviu a răspuns:

Mersi micuto de film, nu aveam cu ce sa imi omor timpul, p.s filmele de groaza ma amuza, rareori am speriibig grin oricum ma bag la film=) kisstake care.

| xButterflyxX a răspuns:

Eu l-am vazut, de fapt am vazut toate seriile.laughing)
Daca ti-e frica sa te uiti singura te poti uita cu o prietena, insa nu e cine stie ce sa te sperie.
E misto filmu', cel mai mult imi place al patrulea film.

| DeepInDarkness a răspuns:

Jesus*laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JamieGold a răspuns:

Un film horror cu multe maini taiete,picioare taietebig grinbig grin,actiunea nu e prea ampla,un grup de maniaco-canibalo-mutanti ca sa zic asa incearca tot filmul sa omoare o mana de tineri americani,tipic filmelor horror americane de genul asta, speriati saracii de moarte care spre ghinionul lor, majoritatea vor sfarsii ori cu capu taiat, ori cu organele pe afara, chestii de genubig grin.Nu stiu exact cati scapa pentru ca daca e vorba de primul l-am vazut acum ceva ani, daca nu ma insel e de prin 2003 si nu imi aduc prea bine aminte, dar actiunea e cam aceeasi in toate episoadele din seria Wrong Turn.
Nu e chiar asa de speriat, ai putea sa te uiti totusi, cu toate ca trebuie sa ai o oarecare inclinatie spre genul asta de filme ca sa iti faca placere sa il urmaresti.
Sper ca ti-am dat putin curajbig grinhappy