| anonim_4396 a întrebat:

Salutare lume. De curand m-am certat cu cea mai buna prietena de a mea ( fosta iubita ) si ne-am impacat si ne-am impacat ca prieteni.As vrea sa-i cumpar ceva mai deosebit in semn ca imi pare rau, ceva frumos.Am o suma de 150 lei.Niste sugestii? Dau funda!

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Un set frumos de bijuterii din onix (sau alta piatra semipretioasa)

| raMLesS a răspuns:

Un buchet de trandafiri roşii. o cutie de ciocolată milka şi nişte vorbe demne de respect, gen. Te pui în genunchi sau dacă nu te duci la ea şi îi spui:

"Îmi pare rău pentru ce s-a întâmplat în trecut, îmi place foarte mult de tine şi vreau să începem totul de la zero,
Ce spui? (Dă-mi o nouă şansă/îmi poţi da o nouă şansă? una dintre ele.)! Te iubesc"

| syd2 a răspuns:

Buna.
Eu cred ca un parfum frumos ii va placea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste cuvinte pot face mai mult decat orice lucru material. Renunta sa mai cumperi cadouri pentu a atata ca iti pare rau. Cadourile se fac cand simti ca vrei sa oferi, nu in urma unor certuri sau situatii neplacute. Deci nu cred ca vrei sa creezi o amintire neplacuta legata de un cadou avand strans legat un moment suparator.

| portocale00 a răspuns:

Bijuterii, cu siguranta si poate un buchet de trandafiri big grin

| Larisa_Roxana_1996 a răspuns:

Un lantisor de argint