| Filip_Dani_2000 a întrebat:

Salut, eu cu iubita mea ne-am certat pe un motiv ciudat...
Vi se pare ok?
Am o perina si o piatra gravata cu fosta mea prietena si ea vrea sa le arunc. Pozele sunt decente nu ne pupam sau alte chestii.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

N-a fost bine că ea ți-a văzut aceste lucruri ținute probabil la vedere în camera ta Puteai sa le pui bine într-un dulap. Dacă te-ai despărțit de fata aceea nici nu e bine să-i mai vezi imaginea și să te gândești la ea. Într-un fel are dreptate prietena ta dar ți-a cerut puțin cam mult cand a vrut sa le arunci.
Află ce amintiri are ea cu foștii ei iubiți și intreabă-o dacă ea își aruncă pozele și amintirile cu ei!

| Filip_Dani_2000 explică (pentru Lioana):

Sunt intr.un dulap puse toate gramada pentru ca nu o mai iubesc dar imi plac obiectele

| Lioana a răspuns (pentru Filip_Dani_2000):

Și iubita ta îți umbla în dulap?