| CM_Catalin_1998 a întrebat:

Salutare, luna viitoare fratele meu împlinește 18 și nu știu ce cadou sa ii fac, vreau sa fie un cadou ca de 18 ani.
Țin sa spun ca ceas brățara și lănțișor are, deci îmi trebuie altceva.
Dacă aveți ceva idei, aștept in comentarii.
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idei ar trebui să ai tu, nu noi. Tu, deoarece îl cunoști mai bine decât noi și se presupune că știi ce i-ar place.

| cesaicumpar a răspuns:

Salutare! Daca nu ai ales deja cadoul, desi slabe sanse, sa stii ca pe site-ul https://cesaicumpar.ro/ gasesti sute de idei de cadouri.

Spor la cumparaturi!

| ValentinCriss a răspuns:

Eu fratelui meu la 18 ani i-am împachetat în 18 foi un prezervativ si un ciubuc si a fost amuzant acel cadou si tot odată plăcut. sper că te am ajutat
Pa, pa!