| Baiattt a întrebat:

Salutare.Ma ajutati va rog cu ceva.Deci am avut un trecut fara peripeti din cauza timiditatiii nu prea am vorbit cu fete sa merg in excursii nu stiu ce.Si acum vreau sa ma schimb sa ies in lume si sa socializez foarte mult cu prietenii si mai ales cu fete, si sa imi fac o iubita.

Deci in general cand intalnesti o fata noua si vrei sa vorbesti cu ea sau nu stiu ce ii zici : Ceau ce faci? Cum esti? Ce iti place sa faci? In timpul liber ce faci? La ce liceu esti? Unde stai? Daca esti in club cu ea o intrebi daca vine des pe aici, pe unde o fost in trecut si altceva nu prea stiu.

Deci ce alte intrebari mai pot sa o intreb ca daca imi ziceti ma ajutati foarte mult. Cu niste raspunsuri din partea voastra cu alte intrebari m-ati ajuta foarte mult si o sa incerc sa socialiez si sa intru in discutii cu o fata.

Si va rog sa nu imi spuneti sa fii tu insuti ca nu ma ajuta cu nimica va rog.Mai spuneti-mi vreo 5-6 intrebari ce sa le intreb sau si mai multe ca m-ar ajuta enorm.

3 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Incearca sa nu te grabesti cu noua ta schimbare. E bine sa vrei sa socializezi, dar nu o lua in extrem. Bun, acum ce poti tu sa faci e sa mergi mai mult in excursi. Sau vezi pe unde mai merg anumiti colegii... Daca vrei sa vorbesti cu o fata si esti mai timid, incearca prima data pe mess, si apoi va puteti intalni. Dar daca nu-ti place ideea aceasta, incearca sa vorbesti cu o fata direct.

| livefast a răspuns:

Hmm, ai putea sa ii zici buna, ce faci, cat e ceasul? apoi sa vorbesti cu ea in continuare, sa mergi in excursii, sa iesi cu prietenii tai (baieti) pe afara poate intalnesti fete si ei iti dau curaj, sa iti faci un fel de gasca si sa aduci si fete in ea, chestii din astea, dr incearca sa nu fii prea inraznet, rapid sau nesimtt cand vine vorba de o fata, sicer nu ne plac chestiile astea. In caz ca nu ai, sa iti faci facebook, sa dai add la fetele care stau in zona ta etc. Mult succes!:*

| Baiattt explică:

Da bine eu vreau sa ma duc in excursii nu stiu ce sa socializez cu fetele in special da nu prea stiu ce sa le spun de aia v-am rugat sa mai imi ziceti ceva intrebari ce sa le spun fetelor. Ca ma duc in excursii de ex intalnesc o fata si habar nu am ce sa o intreb. Hai ca tot ii zic eu ceva da tot o sa ma blochez si nu o sa stiu ce so mai intreb sad.