| paul999 a întrebat:

Salutare ma cam doare gamba stanga simt o amorteala ceva de genu si il simt unpic cam obosit nu stiu cum sa va explic, infine ma tot gandesc se poate sa fie de aseara cum am dansat? si acum s-a produs durerea sau de la ce? straight face

1 răspuns:
| CrazyTeenager a răspuns:

Da, daca nu esti obisnuit sa faci efort, si aseara ai fost ca un finalist la " Dansez pentru tine ". Daca durerile persista urmatoarele zile, un consult medical ar fi indicat, cu toate ca ma indoiesc.