| Juvinex a întrebat:

Maine seara ma duc la prietena mea acasa, si nu vreau sa afle mama. Eu stau doar cu ea. Nu ca mi ar face ceva sau nu m ar lasa dar pur si simplu nu vreau sa stie. Acum intrebarea mea este unde sa o mint ca merg? Undeva unde sa fiu sigur ca ma lasa sa stau pana pe la 11. Mentionez ca am 16 ani

3 răspunsuri:
| Victor453 a răspuns:

Cu prietenii in parc, petrecere, cinema, sa faci un proiect, sa faceti teme dupa care va mai distrati etc

| udrescuf a răspuns:

Ai de facut proiect la chimie/de facut teme/ stii tu din astea.

| SeekMe008 a răspuns:

Eu zic sa nu o minti, daca vrei s-o bagi in pat, ii spui ca intarzii putin cu prietena ta ca legal de la 16 ani in Romania ai consimtamant de acte sexuale. Daca vrei sa te duci la o petrecere eu zic sa-i zici direct, de ce sa te ascunzi? Ai si tu o varsta acum, si ii promiti ca nu bei.
P.S: I-ati si un prezervativ la tine, in caz de orice.