| ancutzicafrumusica24 a întrebat:

am 9 ani si m-am logat pe TPU sa va pun o intrebare. Ieri m-am dus cu mama si cu fratele meu la liceul in care invata. Mama s-a dus in clasa iar eu am ramas in hol casa vad desenele. Acolo treceau multi oameni (copii mari). Eu ma uitam la ei iar o fata s-a uitat la mine, m-a intrebat cu ma cheama, si a zis ca sunt dragalasa si apoi ma mangaiat pe cap. Am fugit repede la mama in clasa. Ce credeti, voia sa ma violeze ca fratele mi-a zis cand cineva se comporta asa cu tine inseamna ca vreau ceva cu tine. Inainte credeam ca eu chiar eram dragalasa, dar apoi fratele meu (care e copil mare ) mi-a spus ce inseamna violul si stiu ca fata aia voia sa ma violeze. Voi ce credeti. Apropo, dupa ce am fugit, m-am dus la mami si ea m-a intrebat ce am si am spus nimic. Am facut bine? Trebuie sa-i spun, ca sa nu se intample lucruri rele mai tarziu? Ajutor!

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Voia să te molesteze şi să te ducă pe centură în Irak.winkingwinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai inceput gresit povestea... ieri era Craciunul si nu era deschisa nicio scoala, mai baga o fisa

| Neo12 a răspuns:

În primul rând, nu ştiu dacă eşti în România. La noi acum e vacanţă. Dacă eşti în altă ţară, posibil să se înveţe, deoarece nu peste tot corespund sărbătorile.
Ea doar ţi-a făcut un compliment. Stai liniştită, n-avea ce să-ţi facă rău. Doar îi plăcea că eşti drăgălaşă. Fratele tău te-a minţit. Spune-i mamei tale ce s-a întâmplat şi ce ţi-a spus fratele tău.
Nu-ţi face griji. Să discuţi cu mama ta!
Sărbători fericite!

| MidnightR a răspuns:

Tu nu stii sa te stergi la fund si fratele tau iti vorbeste de viol. Buna gluma.

| Ciumpi35 a răspuns:

O dovada a faptului ca n-ai 9 ani e scrisul. Du-te si canta la alta masa.