| AGreatMan a întrebat:

Salutare.Pe mine ma pasioneaza fotografia si tot ce tine de asta si vreau sa devin fotograf profesionist.Intrebarea mea este urmatoarea:exista in Bucuresti vreun liceu unde se face "fotografie"(cum e Tonitza la desen si pictura)? Trebuie sa mentionez ca sunt clasa a 8a.Multumesc aticipat.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Nu exista, ci doar Facultatea de Foto-Video. Termina cu brio studiile si cand vei fi la stadiul de a da la facultate, vei vedea atunci unde vei da. Stii cum este. Acum visezi si peste 1-2 ani te pasioneaza altceva.

Succes!