| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, simt nevoia de a vă întreba şi pe voi ceea ce e mai bine, sunt foarte confuz în privința asta.
Sunt elev in clasa a 9-a A, profil mate-info, info intensiv şi aş vrea să mă transfer la profil sportiv, în cadrul aceluiaşi liceu, dar tot odată aş vrea să mă transfer la cel mai bun liceu din oraş la a 2-a clasă de mate-info.
Nu ştiu ce să fac sunt confuz şi trist din pricina asta, ce să fac?

Răspuns Câştigător
| Hope2001 a răspuns:

Eu zic sa faci exact ceea ce-ti place, poti ajunge sportiv de performanta, olimpic, la mate-info poti ajunge inginer, economist (daca faci ASE-ul)