| yonut3500 a întrebat:

Am 16 ani abia imipliniti si sunt la un liceu la mate-info intensiv si vreau sa ma transfer la un liceu cu program sportiv, sunt in clasa a 10-a pot sa ma mai transfer?

Răspuns Câştigător
| OvidiuCristianNicolae a răspuns:

Da, te poti transfera, dar doar intre semestre, acum nu stiu sigur daca mai este posibil. Sugerez sa vorbesti cu profesorii sau sa te interesezi cel mai bine la cancelarie.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de profilul la care vrei sa te transferi si daca treci de probele sportive eliminatorii.