| ana06261996 a întrebat:

spuneti-mi ce inseamna relatii serioase sau cum se mai intreaba te-ai intilnit in serios cu cineva? fara glume va rog.mersi dau funda(K).

Răspuns Câştigător
| Smiiilee a răspuns:

Adica sa nu-si bata jocde tine, sa faca din suflet sa tina la tine sa nu fiti impreuna doar asa de ochii lumii sau sa ziceti ca va iubiti si va cunoasteti de 1 zii sau sunteti de 1 zii impreuna pentru ca pana sa iubesti pe cineva mai e mult drum :X, nu stiu asta e parerea meahappy sper ca te-am putut ajta :X