| doll a întrebat:

puteti va rog sa-mi dati un sfat, m-am despartit de prietenul meu, ne-am intilnit putin timp, dar m-am atasat foarte tare de el, e cu mine in clasa, si astazi mi-a zis ca nu mai vrea relatii serioase, si ca vrea sa fie liber, eu sufar si nu stiu cum as putea trece peste perioada aceasta. imi spuneti va rog cum trebu sa ma comport cu el ca sa pot cumva sa fim din nou impreuna! sad

1 răspuns:
| keyasol a răspuns:

Lasa.i spatiu.lasa-i liberatatea de care are nevoie.Fiecare dintre noi are dreptul la intimitatea lui, nu_l sufoca. daca simte cv pentru tine va observa schimbarea.de obicei functioneaza! bafta